O nás

Členové týmu, technika

Proč vlastně Seesee Racing? Seesee je již veřejnosti známá značka, zejména těm, kteří mají co do činění s koňmi, nebo westernovým ježděním. Značku založila moje žena Drahomíra Košvancová a vychází ze jména její čistokrevné paintky, se kterou se úspěšně účastnila i mistrovství Evropy. Svými projekty "Brindle Seesee aneb jak na hříbátko" a "Seesee-cup" se jí podařilo dát dohromady skvělou, pracovitou a vždy dobře naladěnou partu lidí, která se následně vrhla i do automobilového závodění. Nechali jsme si tedy v názvu Seesee, protože ať děláme cokoliv, jsme to prostě my. Doporučuji navštívit další webové stránky Seesee.                 

Miroslav Košvanec

Řidič, organizátor jízd, mechanik

Karolína Hůlková

Prodej a rezervace jízd na akcích


Luděk Jarolímek

Závodní spolujezdec, zázemí týmu

Hanka Petráčková

Prodej a rezervace jízd na akcích

Milan Zemánek

Zajištění depa, 2. spolujezdec

Milan Vaňousek

Mechanik

Can-Am Maverick XRC Turbo RR

ENGINE - 900cc Triple-cylinder, 200 hp turbocharged and intercooled Rotax® ACE

DRIVE TRAIN - : 2WD / 4WD with front diff. lock / 4WD ROCK / 4WD TRAIL

FRONT SUSPENSION - arched double A-arm with sway bar, 55.9 cm travel

REAR SUSPENSION - 4-link Torsional Trailing-arm, sway bar, arched lower links, 61 cm travel

TYRES, WHEELS - 15" cast-aluminum beadlock, Maxxis 32x10x15

BRAKES - front Dual 262 mm disc, Rear Dual 248 mm, twin-piston calipers

ESTIMATED DRY WEIGHT -  836 kg

Jedná se o tzv side by side od výrobce Can-am. Tato verze s označením Maverick XRC (Rock Crowling) umí mimo svižného svezení po závodní trati také šplhat po horách a kamenech. Jak je patrné za základních parametrů hlavními atributy vozu jsou poměr výkonu a hmotnosti a neskutečné zdvihy odpružení. 

Tyto parametry umožňují vozu zrychlit z nuly na 100km/h pod 5 vteřin, v plném výkonu překonávat výmoly i kameny a z každé zatáčky vyjet smykem. Stálý pohon zadní nápravy doplňuje inteligentní elektronicky připínatelný přední difereciál, takže z přetáčivé hračky se zadním pohonem se rázem stane bestie s pohonem 4x4, která vás pořádně zatlačí do sedaček. 

Odpružení výrobce FOX zajistí, že vůbec nemusíte řešit nerovnosti cesty a plně se soustředit na ideální stopu a rychlost. Oproti těžkopádným autům vážícím i několik tun, pak ani skoky nejsou žádný problém.