Zážitkové jízdy

svezení v naší závodní buggy

SPECIÁL STVOŘENÝ PRO ZÁŽITEK

Nejen v okolí Mladé Boleslavi nabízíme možnost svezení v roli spolujezdce se zkušeným řidičem. Vhodné jak pro milovníky adrenalinu a sportovní jízdy, tak pro všechny co by rádi vyzkoušeli něco nevšedního. Zakoupit lze i Voucher třeba jako dárek pro své blízké, nebo objednat naši účast jako součást společenské akce, team-buildingu, nebo rozlučky se svobodou. 

Ceník pro jízdy na domovských tratích:

sleva 10% při objednání 6ti jízd v jeden termín (platí i pro více osob)

DĚTSKÁ (cca 1,6km , volnější tempo) - 399,- Kč vč DPH / 247,- bez DPH

Doporučujeme pro malé děti, nebo opatrnější povahy, které se s vozem chtějí seznámit, pořídit si foto a vyzkoušet zda by nestálo za to jít do zážitkové či extrémní verze.Jízda je spíše houpavá bez prudkých zrychlení, agresivních brzdění či skoků.

ZÁŽITKOVÁ (cca 3,2km, ostré tempo) - 799,- Kč vč DPH / 495,- Kč bez DPH

Doporučujeme pro všechny kteří chtějí zažít plný zážitek z tohoto sportovního vozu. Jízda probíhá již v ostrém tempu s agresivním zrychlením, bržděním i průjezdu zatáčkou.

EXTRÉMNÍ (cca 4,8 km, závodní tempo) - 999,- Kč vč DPH / 660,- Kč bez DPH

Určena pro extrémní zážitek z jízdy. Nejen svou délkou kdy opravdu zažijete nálož km, ale i tempem, které se opravdu dá srovnat se závodním. Brzdy na poslední chvíli a co nejrychleji ze zatáčky, kterou doslova využijeme na centimetry. 

....................................................................................................................................................................................................................

Účast v závodu - 6999,- Kč vč DPH / 4957,- Kč bez DPH

"NOVINKA"
Jsme možná jediný tým, který Vám tento zážitek zprostředkuje. Ano, skutečně nabízíme možnost zúčastnit se reálného závodu v roli spolujezdce se všemi jeho úkoly a povinnostmi, které musí během závodu zvládnout a být platnou součástí týmu a společně se s námi porvat o co nejlepší umístění. Zážitek obsahuje jeden přípravný testovací kemp, 30 minut v roli spolujezdce v průběhu závodu, celý závodní den s naším týmem včetně příprav a servisu, ceremoniál po závodu. 
.................................................................................................................................................................

Ceník pro jízdy na kulturních akcích:

Při kulturních akcích se cena může lišit s ohledem na podmínky smluvené s organizátorem. Cena těchto jízd je zveřejněna níže a na plakátech související s akcí. 

Jízdy při MČR TRUCKTRIAL Vřesová u Sokolova               22-23. 6. 2024

MINI (cca 1 km , opatrné tempo) - 249,- Kč vč DPH / 206,- Kč bez DPH 

Pouze pro děti do 120 cm, které nemohou absolvovat plnohodnotnou jízdu, ale v našem závodním autě se i přesto chtějí svézt a pořídit si foto. Jízda je plně přizpůsobena věku dítěte a nejedná se o adrenalinovou jízdu.

DĚTSKÁ (cca 1,5 km , volnější tempo) - 399,- Kč vč DPH / 247,- Kč bez DPH

Je určena pro děti, nebo opatrnější povahy, které se s vozem chtějí seznámit, pořídit si foto a vyzkoušet zda by nestálo za to jít do zážitkové či extrémní verze. Jízda je spíše houpavá bez prudkých zrychlení, agresivních brzdění či skoků.

ZÁŽITKOVÁ (cca 2,8 km, ostré tempo) - 799,- Kč vč DPH / 495,- Kč bez DPH

Doporučujeme pro všechny, kteří chtějí zažít plný zážitek z tohoto sportovního vozu. Jízda probíhá již v ostrém tempu s agresivním zrychlením, bržděním i průjezdu zatáčkou. 

EXTRÉMNÍ (cca 3,5 km, závodní tempo) - 999,- Kč vč DPH / 660,- Kč bez DPH

Určena pro extrémní zážitek z jízdy. Nejen svou délkou kdy opravdu zažijete nálož km, ale i tempem, které se opravdu dá srovnat se závodním. Umožňují-li to parametry trati, je do této jízdy vložen i tzv "wau" prvek, který tuto jízdu odlišuje a ještě více umocňuje zážitek z ní.

Objednávky jízd a případné dotazy

Objednávky lze odesílat přes SMS na tel 736 404 985, nebo využijte formulář níže

Níže naleznete odpovědi na nejčastější otázky.

Jak jízda probíhá? 

Před samotnou jízdou proběhne krátká instruktáž. Následně vyrazíte s řidičem na uzavřený offroad okruh a postupně poznáte možnosti stroje v jízdním režimu 4x2 i 4x4. Řidič bude plně respektovat vaše pocity a přizpůsobí jízdu maximálnímu zážitku. Jízda probíhá ve vámi zvolené délce včetně nastoupení a vystoupení.  Samozřejmě vás nikdo nevysadí uprostřed trati po vypršení času, ale odveze zpět do nástupního prostoru. 

Jak si jízdu objednat a rezervovat termín? 

Pro první kontakt s organizátorem využijte prosím kontaktní formulář výše. Následně mezi Vámi a organizátorem proběhne mailová komunikace ohledně volných termínů apod... Na tel. 736 404 985 Vám pak rádi zodpovíme všechny dotazy a  případně pokud budete někde bloudit nebo se zpozdíte, určitě nám na toto číslo zavolejte. 

Kde jízdy probíhají? 

Naší domovskou tratí je Sidecarcrossová závodní trať v Kbelu u Benátek n.J. , kde jedna jízda vychází na 2 okruhy. Jezdíme také v Offroad areálu v Milovicích, kde můžeme spíše volně toulat, protože skýtá rozmanitý a rozsáhlý prostor. Věříme, že se nám postupně podaří zajistit více areálů v okolí Mladé Boleslavi abyste měli chuť se k nám vracet a vyzkoušet různé profily tratí.

Nicméně je možná i individuální domluva a sportovní buggy kamkoliv přiblížit v rámci celé ČR. Rádi vyjednáme areál blíže k vám a jízdy tam uskutečníme. Cena přepravy buggy je 12kč za najetý km. Stačí se nám zmínit v jaké lokalitě byste chtěli jezdit a zbytek už domluvíme individuálně. 

Co pro svou jízdu potřebuji? 

S největší pravděpodobností nevylezete z auta čistí. Minimálně zaprášení, nebo totálně od kotníků po uši od bláta. Vezměte si tedy vhodné oblečení a obuv, i s ohledem na okolní teplotu, a věci na převlečení. Na rozbahněné trati Vám zapůjčíme nepromokavý plášť. Bezpečnostní prvky jako helmu, brýle a čistou kuklu do helmy Vám zdarma také půjčíme my. Kuklu lze na místě případně zakoupit i zcela novou za 150 Kč. 

Pro koho je jízda určena? Mohou se svézt i děti? 

Plnohodnotná jízda je určena pro kohokoliv s minimální výškou 120cm. Tato výška zajišťuje bezpečný posed a správné připoutání se ve vozidle. U mladistvých je třeba svolení zákonného zástupce. Ani spolujezdec nesmí být pod vlivem alkoholu, nebo omamných látek. Jízdu si nakonec užívají všichni. Ať nesmělí řidiči jdoucí do kokpitu s nervozitou ze sportovní jízdy, nebo natěšení a ostřílení fandové motorsportu. 

V jakém období a za jakého počasí jízdy probíhají?

Svezení má své kouzlo za jakýchkoliv podmínek a proto i my jsme ochotni jezdit kdykoliv v předem domluvený termín. Vaší jízdu nezrušíme kvůli počasí, plně budeme respektovat pokud vám se za určitého počasí chtít jezdit nebude a svou jízdu tedy předem přeplánujeme. Nicméně doporučujeme se vůbec nebát přijet se svézt na kluzké trati za deště, nebo dokonce užít zasněženou trať. 

Lze zakoupit i dárkový voucher? 

Ano, Voucher Vám rádi vystavíme. Využijte náš kontaktní formulář výše a požádejte o dárkový poukaz. E-mailem Vám přijde voucher, který následně uplatníte. Pro uplatnění opět kontaktujte organizátora akce přes kontaktní formulář, nebo kontakty uvedené přímo na voucheru.

Čím se bude jezdit?

Jedná se o dvoumístnou  tzv "side by side" od výrobce čtyřkolek Can-am. Konkrétně Maverick XRC turbo RR. Z tohoto stroje vychází dnes spoustu závodních speciálů pro dálkové a nejnáročnější soutěže. Více informací o stroji včetně základních technických parametrů naleznete v sekci "O NÁS" . 

Je možné zakoupit foto či video na památku z jízdy? 

Omlouváme se, ale momentálně nenabízíme profesionálně pořízená a upravená videa.

Lze získat zážitkovou jízdu levněji? 

Ano, při objednávce 6ti a více jízd v jeden termín vám můžeme dát slevu 10%. Pokud se tedy například domluvíte 3 kamarádi a uděláte společnou objednávku na společný termín, můžete se všichni 2x svézt levněji. Stejně tak pokud si nás pozvete na kulturní akci apod... můžeme cenu řešit smluvně. 

Lze sčítat hodnoty slevových poukazů?

Každý slevový poukaz platí pro samostatnou jízdu. Nelze tedy hodnotu slevových poukazů sčítat a uplatnit více poukazů pro jednu jízdu. Jediné slevy, které lze kombinovat jsou slevový poukaz s hromadnou objednávkou pro 6 a více jízd. Tzn. rezervujete si min. 6 jízd v jeden termín a získáte na každou jízdu slevu 10% , máte-li slevový poukaz, předložíte jej a slevu uplatníte. Celková sleva bude tedy hodnota z poukazu + 10%.