Zážitkové jízdy při Seesee Cup Ptýrov 20.5.

15.05.2023

Že Seesee Cup a Seesee Racing bude mít něco společného je zřejmé a většina z Vás ví i co. 

Že účastníci Seesee Cupu vyhrávali slevové poukazy na zážitkové jízdy a v tombole jsme také nějaké rozdali víte taky.

Mohlo by Vás tedy zajímat a potěšit, že tohle spojení nabere konkrétní podobu již 20.5. na Ptýrově. Při konání 1. kola Seesee Northern Cupu bude i náš tým u toho a bude možnost se svézt v našem speciálu a případně uplatnit své slevové poukazy.  

Jak bude celá akce probíhat? 

Na Farmě Ptýrov bude 20.5. probíhat 1. kolo westernových závodů Seesee Northern Cup.

Mezi 9-11 hod dopoledne zde bude náš vůz vystaven u stánku Seesee Racing kde Vám budeme všichni k dispozici. Budete se moci ptát na vše co Vás zajímá a techniku si pořádně prohlédnout. Zároveň bude možnost si již objednat a rezervovat termíny svých jízd.

V 11 hod ponecháme stánek se sličnou asistentkou na Ptýrově a s vozem se odebereme k nedaleké trati v Bakově n. J. Ve stánku na Ptýrově bude nadále možnost objednávat a rezervovat své jízdy.

Jezdit budeme od 12 hod. v půlhodinových blocích se začátkem vždy v celou. tzn, že Vy si zakoupíte jízdenku do bloku na určitou půlhodinu a v té svoji jízdu dle pořadí absolvujete. Poslední blok jízd se uskuteční v 18:00-18:30.

Důležitá info je, že pro Vás připravíme i možnost převozu z Ptýrova do Bakova na trať. tzn, že se případně nemusíte o nic starat jen si rezervovat vhodný termín, včas se dostavit ke stánku Seesee Racing kde vás naložíme a odvezeme do místa jízd, během půlhodiny povozíme a zase dopravíme zpět. 

Samozřejmostí je, že Vám v místě jízd zapůjčíme vše potřebné jako je helma, hygienická kukla do helmy a overal proti ušpinění . 

Pro ty, co by nechtěli využít naši přepravu , přikládám mapku kam dojet abyste byli včas na místě a svou jízdu nepropásli. Jen pozor na to, že jízdenky prodáváme a rezervace termínů se dělají ve stánku na Ptýrově. Na místě jízd v Bakově už se jen obleknéte a svezete v dohodnutém čase co budete mít na vstupence z Ptýrova.

Trať naleznete na konci ulice Konečná v Bakov n.J.

Budeme se na Vás moc těšit a doufám, že si užijeme skvělou zábavu při krásném počasí.