Ohlednutí za víkendem ve Vřesové

20.06.2023

Již podruhé jsme měli možnost být součástí MČR a skvělé show Trucktrial. O víkendu 17-18. června se ve Vřesové opět sjelo několik desítek obřích monster jež se snažili pokořit nejobtížnější terén a zákony fyziky. 

Pro diváky tu však krom skvělé show a občerstvení byl k dispozici i náš tým a nabídku zážitků rozšířil o možnost svezení se v naší buggy. Již tradičně byly v nabídce tři druhy jízd - dětská, zážitková a extrémní. Parametry trati byly pro extrémní jízdy jako dělané a účastníci o ně také projevili největší zájem. Není divu. Strmé výjezdy a sjezdy střídaly rychlé pasáže mezi stromy a nejdelší rovinka po vrstevnici nabízela možnost zažít zrychlení až na 110km/h a následné brzdění na pár metrech téměř do zastavení. 

Naštěstí i počasí bylo skvělé a i když se trochu prášilo tak než jsme se stihli vrátit nabrat nové zájemce o jízdy tak vítr prach odvál a nikdo z nás se ho "nenažral"

Je třeba také poděkovat lidem, bez kterých by tento víkend nebyl takovým zážitkem pro nás všechny. Především tedy děkuji všem divákům a zájemcům o jízdy, kteří nás opravdu nabíjeli energií a jejich emoce a vyslovené pocity ze zážitku z jízd byly naprosto skvělé. Dále děkuji organizátorům MČR Trucktrial a našemu hlavnímu sponzorovi MOJEDILNA.cz, který si pro zájemce opět připravil dárkové poukazy a reklamní předměty. Moc nás těšilo, že sami účastníci si různě zdobily své vybavení :-)

Tímto tedy jménem našeho týmu ve složení Karolína, Luděk, Mirek, Hanka děkujeme všem a budeme se těšit na viděnou zase třeba při Trucktrialu. 

A na závěr pár raritek, novinek a nej z víkendu. 

Poprvé s námi byl čtyřnohý maskot Karel. Odjel se největší počet jízd v jeden den. Dosahovalo se nejvyšší rychlosti v historii zážitkových jízd. Poprvé jsme zažili současně úsměv a slzičky štěstí po jízdě.  A nabrali jsme do kola největší kamínek