Kunštát nabídne krásné prostory

09.08.2023

Víkend 12-13.8. získává konkrétní obrysy a naše bugy se bude opět starat o doprovodný program při Trucktrial.cz

Pískovna Kora v níž se trucktrial pojede nedisponuje dostatečným prostorem abychom mohli jezdit přímo v místě, ale můžeme s radostí oznámit, že nám vyšli vstříc ve 4km vzdálené pískovně Nýrov. 

Jak tedy bude tento víkend probíhat? 

Náš klasický červený stan Seesee Racing naleznete přímo v centru dění v areálu pískovny KORA kde se koná další podnik MČR Trucktrial. Zde bude zhruba do 10:00 vystavená naše sportovní bugy can-am, která se následně přemístí do nedaleké pískovny Nýrov kde budou probíhat samotné zážitkové jízdy. Vstupenky si v průběhu dne můžete nadále zakoupit ve stánku a bude s vámi domluven čas vaší jízdy. 

K přemístění se na Vaši zážitkovou jízdu můžete využít náš svoz, který je určen primárně pro držitele vstupenek na daný čas. Je to z důvodu omezení kapacity 6-ti osob na jednu jízdu. Bude-li v autě volné místo určitě sebou rádi vezmeme i doprovod. O možnosti nabrání doprovodu rozhodne až těsně před odjezdem řidič dle skutečného vytížení vozidla a potřeb účastníků. Jednodušeji řečeno, řidič dle věku a případného handicapu držitelů vstupenek upřednostní případný doprovod pokud by se nemělo dostat na všechny. Z tohoto tedy vyplývá, že doprovod si nemůže nárokovat účast ve vozidle pro jízdu s držitelem vstupenky. Pokud si zakoupíte dvě vstupenky a k nim svoz, máte garantovaná svá dvě místa a je jedno kdo nakonec jízdu využije.

Další možností je vlastní doprava kde níže přikládám mapku jak se k nám dostat. nebo můžete využít QR kód, který Vám cílovou destinaci otevře na mapy.cz

Důležité upozornění : je třeba se dostavit alespoň 10 min před časem , který budete mít uveden na vstupence.

Nemusíte mít obavy, že by Vás pak nepustili zpět do areálu na trucktrial. Pokud si uschováte vstupenky , bez problémů se na ně dostanete zpět. 

Načtěte QR kód , v mapy.cz se Vám otevře cílový bod, na ten klikněte a v dolní části zvolte nabídku "trasa" a spustí se navigace do cílového bodu

V Pískovně Nýrov pak narazíte na druhou část našeho týmu a druhý červený stan. To už je nástupní stanoviště přímo do bugy, kde podle pořadí na vstupence jednoho po druhém rádi povozíme v tomto nádherném areálu. Samozřejmostí bude zapůjčení hygienické kukly, helmy a overalu pro případ, že by ještě bylo mokro. 

Na závěr tohoto příspěvku bych se rád vrátil k prostorám pískovny Nýrov. Areál nám nabídne krásně prostory k ježdění kde nebude nouze o rychlé i technické pasáže, sjezdy i výjezdy a pro romantiky i nádherné výhledy do krajiny. 

¨Tímto bych chtěl poděkovat vedení i personálu pískovny Nýrov za velmi vstřícný přístup a možnost Vám nabídnout svezení v těchto prostorách. Moc si toho vážíme. 

Už teď se na víkend moc těšíme a doufáme v hojnou účast ať máme pro koho jezdit, protože nás to moc baví a milujeme ty široké úsměvy po jízdě.