Úvod roku přináší několik novinek 

10.01.2022

hned v úvodu roku už náš tým řeší několik novinek, které určitě stojí za zmínku. 

Největší a nejzásadnější pro náš tým je bohužel nedobrá zpráva a to, že závodní spolujezdec a týmový stratég Dušan Kratochvíl se z rodinných důvodů rozhodl z týmu odejít. Jelikož být tátou čtyř kluků obnáší více starostí než si umíme představit, tak toto rozhodnutí plně chápeme a podporujeme. Každopádně si musíme přiznat, že pro tým je to velká ztráta a nebude jednoduché sehnat náhradu. Nicméně musíme a sháníme. 

Dušane, moc děkujeme. Nejen za odvedenou práci v týmu, ale hlavně tenhle nakažlivej úsměv se kterým jsme vždy do závodů šli a po závodech na tvářích znovu měli. Díky za pomoc a zápal když tenhle tým vůbec vznikal. Zážitky a přátelství už nám nikdo nevezme. 

Pozitivnější zprávou pro náš tým je, že jsme zahájili jednání se stavební firmou RESTTU.CZ ohledně podpory Seesee racing a máme přislíbeno, že do sezóny 2022 půjdou s námi. Detaily a finální představení nového sponzora naleznete v aktualitách po ukončení jednání a úplné dohodě o spolupráci.  

Poprvé v historii Seesee racing bychom chtěli uspořádat výroční schůzi spojenou s taneční zábavou k oslavě úspěchu v uplynulé sezóně. Ta by se měla konat 22.1.2022 pokud nám to situace kolem covidu dovolí. Tolik asi kolem aktuálního dění v týmu. Na autě se pracuje, probíhají nějaké technické změny a vyztužování slabých míst , ale do sezóny bychom měli být včas připraveni. Kalendář závodu zatím zveřejněn nebyl.